treeningud õppeaastal 2020/2021 

VÕISTLUSRÜHMAD:

rühm PÄÄSUSILMAD /võistlusettevalmistus/
Koidula G.  võimla
T - kell 18.00 - 19.00
N - kell 17.00 - 18.30
treener-õpetaja: Mare Arva, Riin Padul 

rühm FLAMINGOD
Koidula G. võimla
E - kell 17.30 - 19.30
T - kell 17.30 - 19.00
N - kell 18.00 - 19.30
peatreener: Kai Esna
treener - õpetaja: Kätry - Lisette Kuusik

rühm LIBLIKAD
Koidula G. võimla 
E - kell 15.30 - 17.00
K - kell 15.30 - 17.30
N - kell 15.30 - 17.00
treener- õpetaja: Sigrid Meemaa, Mare Arva

rühm PÖIAL - LIISID
Koidula G. võimla
T - kell 16,00-17.30
K - kell 16.30 - 18.30
N / R- kell 16.00 - 18.00
treener-õpetaja: Kätry-Lisette Kuusik

rühm BRIIZ
Koidula G. võimla
E - kell 16.30 - 18.30
T / N  - kell 16.00 - 18.00
R - kell 15.30 - 18.30
peatreener: Kai Esna
treener- õpetaja: Grete- Lisette Gulbis

rühm SINILIND
Koidula G. võimla
E kell 16.00 - 18.00
T/N/R - kell 16.00 - 18.00
treener-õpetaja: Mare Arva, Grete-Lisette Gulbis

HARRASTUSVÕIMLEMINE:

esimesed sammud - rühm PEPA /2016-2017 sünd/
Koidula G. peeglisaal
E / K kell 17.30 - 18.30 
treener -õpetaja: Anu Nõmm

rühm SIPSIKUD /2014 - 2015 sünd lasteaialapsed/
Pühavaimu  tn. 19 võimla
T / N kell 17.00 - 18.00
treener -õpetaja: Katriin Toomsalu, Anu Nõmm

rühm LEPATRIINUD / 2013 - 2014 sünd / 1 -2 klass
Pärnu Spordihall peeglisaal
T - kell 16.00 - 17.00
N - kell 15.30 - 16.30
noortreener - õpetaja: Riin Padul

rühm PÄIKESEKIIRED / 2013 - 2014 sünd /
Koidula G. võimla
E 17.30-19.00
K 17.30-18.30
treener-õpetaja: Marin Küla

rühm KUUKIIRED / 2011 - 2013 sünd / 
Pärnu Spordihall peeglisaal 
E / K - kell 15.00 - 16.00
treener - õpetaja: Liina Ojatamm

rühm SAFIIR
Pühavaimu  tn. 19 võimla
T / R - kell 15.30 - 17.00
treener - õpetaja: Anu Nõmm

rühm KIRSIKA
Pärnu Spordihall peeglisaal
E / K - kell 16.00 - 17.00
treener-õpetaja: Liina Ojatamm

rühm SELECT
Pühavaimu tn. 19 võimla
T / N kell 18.00 - 19.30
treener -õpetaja: Anu Nõmm

NAISVÕIMLEMISE RÜHM - UUS 
Koidula G. võimla
K / R - kell 18.30 - 19.30
peatreener: Kai Esna
treenerid: Mare Arva, Anu Nõmm