ÕPPEMAKS 2021/2022

Pärnu linna elanike registris õpilaste õppemaks 2021/2022 õppeaastal:

treeningud 2 x nädalas - 40 €
treeningud 3 x nädalas - 45 €
treeningud 4 x nädalas - 50 €

Pärnu maakonnas elavate õpilaste õppemaks 2021/2022 õppeaastal:

treeningud 2 x nädalas - 45 €
treeningud 3 x nädalas - 50 €
treeningud 4 x nädalas - 55 €

Pärnu maakonna elavatel õpilaste vanematel on võimalik taotleda toetust omavalitsusest.

* Eratunnid / võimlemine, iluvõimlemine/ 25 € (bruto)

NB!

* Rüht võimlemiskooli õpilasele  on kehtestatud  ühekordne aastamaks 10 € / 2021 sept - 2022 sept / lisanud septembrikuu õppemaksu arvele.

* Kui õppetöös osaleb ühest perekonnast 2 või enam last on võimalik saada õppemaksu soodustust 25 % teise lapse kohta.

* Õppetööst puudumine ei vabasta õppemaksu maksmise kohustusest. Kui õpilane puudub õppetundidest tervislikel põhjustel (sellest haigestumise päeval Kooli kirjalikult teada andes) ühe kalendrikuu jooksul üle kahe nädala, siis tuleb tasuda 50% kuu õppemaksu summast st. kui laps ei osale õppetöös enam kui kaks nädalat, siis läheb poole kuu õppemaks järgmise kuu ettemaksuks. Tasaarvestust tehakse järgmisel kuul kooskõlastatult Kooli juhtkonnaga.

* Õpilase pikemaajalise haiguse või puudumise korral tuleb sellest kirjalikult teada anda rühma juhendajale ja/või kooli e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisemal teatamisel tuleb puudumise kohta esitada arstitõend. Ilma arsti tõendita soodustus ei kehti.

* Registreerimisel annate Võimlemisklubi Rüht MTÜ-le õiguse kasutada Teie isikuandmeid informatsiooni edastamiseks Haridusministeeriumi EHIS süsteemis sisestamiseks. Võimlemisklubil Rüht MTÜ - l puudub õigus edastada andmeid teistele kõrvalistele isikutele ning organisatsioonidele.